Instytut Kosmetologii Estetycznej powstał ponad 12 lat temu i od stycznia 2020 roku znajduje się w nowej lokalizacji w centrum Szczecina na przeciwko Galerii Kaskada, obok Baru Turysta. Pracują w nim dyplomowani kosmetolodzy oraz doświadczony lekarz. Każda zatrudniona w Instytucie osoba stale podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na specjalistyczne kursy, branżowe konferencje, odbywając specjalistyczne szkolenia. Dla naszych pracowników praca w gabinecie kosmetycznym to nie tylko praca, ale także wielka pasja i przygoda.

W naszym Instytucie posiadamy bogatą ofertę zabiegową zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Na bieżąco śledzimy rozwój branży kosmetycznej oraz wprowadzamy nowości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzamy nasze grono o nowych specjalistów i zabiegi. Nasi wykwalifikowani i wyedukowani specjaliści są gotowi służyć Państwu poradą, wskazówkami jak dbać o cerę, oraz przygotują i wykonają profesjonalny zabieg dostosowany do indywidualnych Państwa potrzeb.

Instytut Kosmetologii Estetycznej jest miejscem nowoczesnym, przyjemnym oraz spokojnym. Wnętrza zostały zaprojektowane w taki sposób, aby klient czuł się tu jak najlepiej. Jasne kolory, zapalone świece, kadzidełka, spokojna muzyka sprawiają, że Instytut jest miejscem przytulnym i relaksującym. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci wychodząc od nas czuli się zrelaksowani i byli zadowoleni i usatysfakcjonowani z wyników zabiegu.

 

Agnieszka Nowak - lekarz stomatolog, medycyna estetyczna

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, obecnie zajmuje się "stomatologią estetyczną". Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji w dziedzinie Protetyki Stomatologicznej. Piękny uśmiech nie tworzą tylko zęby lecz cała ich obudowa tj. usta, policzki, oczy... cała twarz. Dlatego właśnie zajęłam się medycyną estetyczną. Swoje umiejętności podnoszę uczestnicząc na wielu kursach w całej Polsce, obecnie wykonuję zabiegi z zakresu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, botoxu, nici PDO, lipolizy czy mezoterapii. Zabiegi wykonuję w znieczuleniu powierzchniowym (krem Emla) lub nasiękowym (znieczulenie stomatologiczne dla uzyskania 100% znieczulenia).

Anna Pietrasik - kosmetolog

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie studiowałam ekonomię.

Kosmetologia jest dla mnie przede wszystkim pasją, która staram się rozwijać. Każdy problem staram się analizować i szukać przyczyny, co jest niezmiernie ważne w mojej pracy. Natomiast nowe wyzwania mobilizują mnie do działania. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, dzięki czemu możemy łatwiej osiągnąć sukces. Interesuję się również dietetyką oraz psychologią. Jestem właścicielką Instytut i zajmuję się pielęgnacją twarzy, ciała, dłoni oraz stóp. Staram się aby zabiegi, które wykonuję dawały jak najlepsze rezultaty oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
Zadowolenie moich pacjentów jest dla mnie sprawą najważniejszą.

Dorota Cichocka - kosmetolog

W Instytucie Kosmetologii Estetycznej wykonuję zabieg makijażu permanentnego.

Ukończyłam Szkołę Anieli Goc w Poznaniu oraz Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na kierunku kosmetologia a sztuki makijażu uczyłam się od najlepszych specjalistów. Od sześciu lat pracuję na wysokiej jakości urządzeniu i pigmentach niemieckiej marki, które zapewniają precyzyjny efekt pracy z żywą tkanką. Wiem, jak ważna dla kobiety jest jej wygląd, dlatego zabieg ten staram się wykonywać dokładnie, zgodnie z życzeniami klientki, w harmonii z jej urodą, dążąc do naturalnego efektu. Największą radość i satysfakcję sprawia mi zadowolenie Pań z uzyskanego wyglądu.
Zapraszam serdecznie do skorzystania z oferty makijażu permanentnego w Instytucie Kosmetologii Estetycznej.

 
Go to top